NORENCO POLSKA ®

Moje konto

Strefa Eksperta

STREFA EKSPERTA

 

Marka Norenco stawia na profesjonalną chemię czyszczącą, opartą na norweskich recepturach. W w naszej Strefie Eksperta pomożemy Ci w doborze najbardziej odpowiednich dla Twojej działalności preparatów czyszczących https://norenco.pl/sprzatanie-ogolne-pielegnacja oraz dezynfekujących https://norenco.pl/higiena-dezynfekcja

 

Szerokie portfolio chemii dla profesjonalistów

To miejsce, w którym dzielimy się wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem producenta w zakresie chemii profesjonalnej, oraz chemii dla firm. Podpowiadamy, jak poradzić sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami nie tylko w domu i ogrodzie https://norenco.pl/dom-i-ogrod, ale również sklepach, punktach usługowych, hotelach czy pensjonatach https://norenco.pl/handel-i-uslugi, w gospodarstwach rolnych  zakładach przetwórczych https://norenco.pl/przemysll, a nawet wymagających szczególnej czystości placówkach medycznych https://norenco.pl/instytucje-uzytecznosci-publicznej-i-placowki-medyczne. Nasza nieustanna obserwacja na rynku oznacza nie tylko najwyższą jakość, ale także szeroką specjalistyczną ofertę, dopasowaną również do szczególnych potrzeb klienta, jak chemia motoryzacyjna, urządzenia myjące czy chemia dla firm sprzątających.

 

Skoncentrowane formuły

Środki charakteryzują się wysokim stężeniem substancji czynnych, dzięki czemu są niezwykle skuteczne, zwłaszczazwłaszcza, że często oferujemy je w ekonomicznej formule koncentratu https://norenco.pl/49,silnie-odtluszczajacy-koncentrat-do-gruntownego-mycia-oraz-prania-dywanow-i-tapicerki-supra-5l.html).

 

Chemia profesjonalna dla przedsiębiorców i urządzenia myjące

W zakładce przedstawiamy nie tylko chemię dla firm czy chemię dla przemysłu, ale również wszelkie urządzenia, które pomogą usprawnić pracę zarówno mniejszym, jak i większym przedsiębiorcom. Bogata oferta myjek wysokociśnieniowych https://norenco.pl/myjki-wysokocisnieniowe,204.html, automatów myjących https://norenco.pl/automaty-myjace,181.html czy odkurzaczy https://norenco.pl/odkurzacze,184.html i zamiatarek https://norenco.pl/zamiatarki,186.html zainteresuje każdego, kto szanuje czas i jest nastawiony na usprawnianie procesów.

 

Dezynfekcja na najwyższym poziomie

Skuteczna dezynfekcja ma w wielu branżach kluczowe znaczenie, a ostatnie lata pokazały, że potrzebna jest w zasadzie w każdym biznesie. Dlatego poza profesjonalną chemią do dezynfekcji powierzchni, przybliżamy działanie naszych niezwykle skutecznych i bezpiecznych generatorów pary https://norenco.pl/generatory-pary,182.html.

 

Szacunek dla natury

W Norenco znajdziesz fachową poradę oraz szeroki asortyment profesjonalnej chemii czyszczącej w jednym miejscu. Możesz też mieć pewność, że stosowane przez nas skandynawskie receptury pomagają nam produkować środki czyszczące z poszanowaniem dla środowiska naturalnego.

 

Indywidualne Wsparcie Klienta

Jeśli mimo to masz wątpliwości, chętnie je rozwiejemy. Skontaktuj się z nami: sklep@norenco.pl

Nasi specjaliści służą radą, pomogą dobrać najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom asortyment. Ponieważ szanujemy fakt, że nasi klienci mają różne zapotrzebowanie, eksperci Norenco przygotują także indywidualną ofertę handlową.