NORENCO POLSKA ®

Moje konto

Marki własne

ROZWIJANIE WŁASNEJ MARKI TYLKO Z NAMI

Znalezienie odpowiedniego partnera w celu rozwoju własnej marki wymaga dużego wysiłku i jest to niezwykle angażujący proces.

Chcesz sprzedawać własne wyroby i pragniesz aby były jedyne w swoim rodzaju a nie wiesz jak to zrobić? Trafiłeś w odpowiednie miejsce. Współpraca z nami daje możliwość zakupu produktów z własnym logiem i tekstem na opakowaniu. Zapewnimy pomoc naszej kadry w procesie projektowania i realizacji projektu. Razem możemy stworzyć ekskluzywną i spersonalizowaną linię wyrobów dla Ciebie i twoich klientów.

Marki własne nie tylko nadążają za najnowszymi trendami, ale również po części je kreują. Dlatego bardzo ważną częścią naszej działalności jest produkcja na rzecz zleceniodawców zewnętrznych.

Nie nadążasz z produkcją własnego produktu i szukasz podwykonawcy? W tym też możemy Cię wspomóc. W naszej fabryce jesteśmy w stanie konfekcjonować produkty już od pojemności 50ml. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

ecology-71[1].pngeducation-67[1].png

 

 

 

o-firmie.jpg

KONFEKCJONOWANIE

Dzięki zaawansowanym technologiom, jesteśmy w stanie wyprodukować niemal każdy produkt w płynie ściśle według wymagań Klienta. Pozostajemy w pełni otwarci na Twoje potrzeby i pomysły.

DEDYKOWANE ROZWIĄZANIA

Oferujemy usługowe napełnianie płynów i na indywidualne zlecenie firm produkcyjnych, reprezentujących różne branże, m.in.: medyczną, chemiczną, rolną i automotive. Wysoko zautomatyzowane linie produkcyjne pozwalają napełnić pojemności 50-5000 ml. Gwarantujemy nowoczesne, spersonalizowane rozwiązania w bardzo korzystnych cenach.

Zapewniamy bezpłatne doradztwo w zakresie doboru receptury i opakowań.

OGÓLNE WARUNKI WSPÓŁPRACY

Do wyboru pozostają 3 elastyczne formy współpracy. Ceny oraz terminy płatności są ustalane z Klientem indywidualnie.

  1. Napełnianie dostarczonych opakowań
    Klient dostarcza nam opakowania, oraz produkt do konfekcjonowania. Płyny są produkowane według ustalonej receptury, a końcowy wyrób jest pakowany w opakowania zbiorcze i paletyzowany zgodnie z życzeniem.
  2. Produkcja na bazie podstawowych komponentów
    Klient dostarcza podstawowe komponenty do produkcji (esencje zapachowe, polimery, inne składniki aktywne). My dostarczamy pozostałą część płynu do konfekcjonowania (alkohol, woda demineralizowana, rozpuszczalniki) oraz opakowania.
  3. Kompleksowa realizacja projektu
    Klient zgłasza się do nas z pomysłem na produkt, a my pomagamy wdrożyć jego ideę w życie. Zajmujemy się m.in. opracowaniem receptury i karty charakterystyki oraz doborem opakowania.