NORENCO POLSKA ®

Moje konto

O Firmie

Grupa NORENCO powstała w 1986 roku. Na rynku skandynawskim jest to Norenco Norge A.S. Od 1997 istnieje na rynku polskim i europejskim jako Norenco Polska sp z o.o.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem profesjonalnej chemii czyszczącej. Posiadamy szeroką ofertę produktów. Zaopatrujemy hurtownie, sklepy, instytucje oraz firmy. Do grona naszych zadowolonych klientów należą zarówno jednostki budżetowe, małe firmy jak i duże spółki produkcyjne, handlowe, czy usługowe. Z naszej chemii korzystają profesjonaliści jak i zwykli "Kowalscy".

Produkcja środków odbywa się w 99% w Polsce. Nasze produkty tworzymy w oparciu o receptury norweskie, dlatego charakteryzują się najwyższą jakością, wydajnością i są przyjazne dla środowiska. W naszym laboratorium tworzymy produkty oparte na najlepszych surowcach z całego świata stawiając jakość zawsze na pierwszym miejscu. Dzięki temu łączymy skuteczność z ekonomią czyszczenia i bezpieczeństwem.

Zajmujemy się również produkcją marek własnych oraz podwykonawstwem.

Ponadto dystrybuujemy urządzenia myjące wiodących marek. Możemy Państwu zaoferować najwyższej jakości maszyny czyszczące, szorowarki, myjki wysokociśnieniowe, odkurzacze przemysłowe jak również drobny sprzęt pomocny w sprzątaniu oraz artykuły higieniczne takie jak: papier toaletowy, ręczniki papierowe i czyściwa.

Kompleksowo zajmujemy się też serwisem i naprawą sprzedawanych przez nas urządzeń.

Naszym Klientom zapewniamy pomoc i doradztwo we wdrożeniu programów GHP/GMP, będących pierwszym niezbędnym krokiem do wprowadzenia systemu HACCP

o-firmie.jpg

AKTUALNOŚCI

więcej »