NORENCO POLSKA ®

Moje konto

automat szorująco zbierający Viper AS510B

automat szorująco zbierający Viper AS510B

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Kontakt z doradcą sklep@norenco.pl

Producent: Viper

automat szorująco zbierający Viper AS510B

 

VIPER AS 510 B

 Maszyna czyszcząca o średnicy szczotki 20″ (cali), czyli około 50 cm przeznaczona jest do czyszczenia twardych powierzchni płaskich, o średniej wielkości tj. do 1600m2.  Urządzenie może być wykorzystane w biurach, szpitalach, przychodniach, centrach handlowych lub sportowych.

Urządzenie jest przeznaczone do czyszczenia podłóg kamiennych, gresowych, posadzek betonowych.

Idealnie radzi sobie na parkiecie w halach sportowych, na lastryko na korytarzach.

Po wyjęciu szczotki, można założyć trzymak padów i pracować na padzie dowolnej twardości. 

 

 Literka B oznacza, że maszyna jest zasilana przez akumulatory, schowane w jej wnętrzu. Akumulatory ładowane są przez dedykowany prostownik, dołączany do maszyny. Urządzenie czyszczące posiada duże pojemniki na wodę czystą i brudną, o wielkości 50 litrów każdy, co zapewnia długą pracę bez potrzeby ich opróżniania lub napełniania.

Pokrywy pojemników pozwalają na łatwy i bezproblemowy dostęp do zbiorników w celu ich napełnienia lub umycia.

Automat charakteryzuje się łatwością prowadzenia, poprzez ergonomiczne ukształtowania rączek do prowadzenia oraz umieszczenia przycisków START/STOP w takim miejscu, aby operatorowi łatwo było ich dosięgnąć.

 

Instrukcja użytkowania Viper AS 510 B

 

Jeżeli Państwa wybór padnie na naszą maszynę, kilka słów o tym jak zacząć pracę z tym urządzeniem czyszczącym. Pierwszym krokiem przed użyciem maszyny powinno być… zapoznanie się z instrukcją obsługi. Znajdziecie tam wszystkie informacje dotyczące bezpiecznej pracy z maszyną.

 

Na górze urządzenia znajdą Państwo dużą czerwoną pokrywę. Pod nią znajduje się zbiornik na wodę brudną. W zbiorniku wody brudnej znajdują się dwie szare rury, którymi dostają się nieczystości. Jedna z tych rur, zabezpieczona jest na końcu pływakiem. Jeżeli poziom wody będzie ponad stan, urządzenie zabezpieczy silnik przed dostaniem się do niego wilgoci. Po skończonej pracy ten zbiornik jest łatwo dostępny do wyczyszczenia. 

 

Stając na froncie maszyny, znajdą Państwo mniejszą klapkę, na gumowym wężyku (zabezpieczającym go przed zgubieniem). Klapka ta chowa pod sobą zbiornika na wodę i detergent o pojemności aż 50l.

 

Na przodzie maszyny, tuż nad pokrywą, w której jest umieszczona szczotka, z prawej strony są zamocowane dwa poziome kółeczka. Mają one za zadanie chronić ścianę, przed zbyt bliskim podejściem do niej i porysowaniem. Dobra rada, jest więc taka, że w przypadku czyszczenia podłogi koło ściany zawsze ustawiajcie się tak, aby te kółeczka były przy ścianie. 

 

Z maszyną standardowo przychodzi szczotka twarda o szerokości 51 cm, którą może wykorzystać do czyszczenia mocno zabrudzonych powierzchni. Pamiętajcie jednak, że do podłóg typu marmur czy wykładziny winylowe można zastosować trzymak padów i podpiąć pod niego pady o twardości odpowiedniej do potrzeb. Aby zamocować szczotkę czy trzymak pada, należy lekko przechylić maszyną na tylne koła, schylić się i założyć szczotkę przekręcając ją ruchem odwrotnym do wskazówek zegara, do oporu. 

 

Wyposażenie standardowe:

 

 • szczotka 20 cali (kod VF90417)
 • przednie gumy do ssawy 20 cali (kod VF90119)
 • tylne gumy do ssawy 20 cali (kod VF90120)
 • prostownik (kod VF90271-EU)
 • trzymak padów (kod VF90454)
 • Dodatkowe cechy automatu szorującego Viper AS 510 B:
 • licznik motogodzin
 • gumowe węże do łatwego opróżniania zbiornika na wodę brudną
 • wskaźnik poziomu wody
 • Podstawowe dane techniczne:
 • maszyna zasilana bateryjnie
 • średnica czyszczenia 51 cm
 • szerokość gumy zbierającej 79 cm
 • ciężar bez baterii 128 kg

 

Kopiowanie treści surowo wzbronione

Zobacz konsekwencje prawne

Poleć produkt

:
:
:

Kopiowanie treści surowo wzbronione

Zobacz konsekwencje prawne